Visos kategorijos

arba Skambinti 13967560611

Sumokėti

Sumokėti

Pagrindinis> Sumokėti

Grąžinimo politika

We have a 30-day return policy for any quality issue, which means you have 30 days after receiving your item to request a return with quality problems.


Norint grąžinti prekes, jos prekė turi būti tokios pačios būklės, kokią gavote, nenuvalyta ar nenaudota, su etiketėmis ir originalioje pakuotėje. Jums taip pat reikės kvitų arba pirkimo įrodymų.

Norėdami pradėti grąžinti, galite susisiekti su mumis šiuo adresu:  [apsaugotas el. paštu]. If your return is accepted, we’ll send you some return details for shipping. Items sent back to us without first requesting a return will not be accepted.


Visada galite susisiekti su mumis dėl bet kokių grąžinimo klausimų adresu [apsaugotas el. paštu].


Žala ir klausimai

Priimdami užsakymą apžiūrėkite ir nedelsdami susisiekite su mumis, jei prekė yra brokuota, sugadinta ar gavote ne tą prekę, kad galėtume įvertinti problemą ir ją ištaisyti.


Išimtys / negrąžinamos prekės

Custom products cannot be returned. We also do not accept returns for hazardous materials, flammable liquids, or gases. Please get in touch if you have questions or concerns about your specific item.


Mainai

Greičiausias būdas užtikrinti, kad gausite tai, ko norite, yra grąžinti turimą prekę, o priėmus grąžinimą, įsigykite atskirą naujos prekės pirkinį.


Grąžinimas

Kai gausime ir patikrinsime jūsų grąžinimą, pranešime jums ir pranešime, ar grąžinimas buvo patvirtintas, ar ne. Jei patvirtinsite, jums bus automatiškai grąžintos lėšos už pradinį mokėjimo metodą. Atminkite, kad gali prireikti šiek tiek laiko, kol jūsų bankas ar kreditinių kortelių įmonė taip pat apdoros ir išsiųs pinigų grąžinimą.


Karščiausios kategorijos