Visos kategorijos

arba Skambinti 13967560611

Check Sample/Video

Check Sample/Video

Pagrindinis> Check Sample/Video

Bendradarbiaujančių partnerių palaikymas

1. Senjorų konsultavimo juvelyrikos klausimais paslaugos

Siekdami geriau Jus aptarnauti ir įsiklausyti į Jūsų poreikius, siūlome Jums patyrusius vyresniuosius juvelyrikos konsultantus. Bendradarbiavimo laikotarpiu padėsime giliau suvokti profesines žinias perlas pramonėje ir turi įžvalgų apie esamą situaciją ir būsimas pramonės rinkos tendencijas. Jei jus domina bendradarbiavimas su mumis, prašome  susisiekite su mumis.

● 1.1 Profesinės žinios ir įgūdžiai

Mes sukūrėme švietimo modulį oficialioje svetainėje, kad parodytume žinias apie perlą. Kaip socialinės žiniasklaidos mokslo stulpelis, mūsų „Facebook“ reguliariai skatina susijusio mokslo populiarinimą, kad pateiktų jums daugiau informacijos. 

Jei norite išsamiai pasikeisti žiniomis apie produktus su profesionalais, prašome  susisiekite su mumis. Nekantriai lauksime jūsų žinučių.

● 1.2 Dabartinė pramonės padėtis 

Perlų pramonėje esame įsišakniję 17 metų ir turime didelę patirtį veisimo technologijų, perdirbimo technologijų, rinkos situacijos ir ateities tendencijų srityse. Jei norite sužinoti daugiau apie pramonę, prašome susisiekite su mumis.

2. Produkto palaikymas

Teikdami patį produktą, tikimės suteikti jums rūpestingą aptarnavimą. Toliau pateikiamos mūsų produktų pridėtinės vertės paslaugos. Jei norite daugiau sužinoti apie produktų pridėtinės vertės paslaugas, prašome susisiekite su mumis.

● 2.1. Paklausos pritaikymas

Logotipą galime pridėti ant paties gaminio arba ant išorinės pakuotės. Už paslaugą bus imamas mokestis.

Mes gerbiame originalumą ir saugome prekės ženklo interesus. Tinkinant produkto logotipą, turime parodyti atitinkamus prekės ženklo prekės ženklo dokumentus arba prekės ženklo logotipo įgaliojimą.

● 2.2 Gaminio vaizdo įrašas / nuotraukų fotografavimas 

Siūlome jums nemokamas mūsų įmonės nuotraukas ir vaizdo įrašus be logotipo. Tačiau jei jums reikia individualaus pritaikymo, taikome papildomą mokestį.

● 2.3 Produkto pristatymas  

Teikiame siuntimo paslaugą. Mūsų įmonė išduos išsamų pristatymo sąrašą ir naudos standartinę sąrašo antraštę. Prašau  susisiekite su mumis Daugiau informacijos.


Adresas: D0423-0430 Shanxiahu Pearl Market, Zhuji City, Zhejiang provincija, Kinija

Phoen/’whatapp:+86 13967560611

El-pašto adresas:[apsaugotas el. paštu]

Taip pat galite užpildyti formą dešinėje, mes susisieksime su jumis, kai tik gausime jūsų pranešimą.


Karščiausios kategorijos